• עיסוי עד הבית
 • עיסוי עד הבית בתל אביב
 • עיסוי רפואי
 • YouMassage

  עיסוי מקצועי אצלכם בבית מהמעסים בכירים בעלי ידע מעמיק בתחום רפואה משלימה ונסיון רב שנים
 • YouMassage

  אנו מספקים עיסוי מקצועי בבית הלקוח או בקליניקות פרטיות של המעסים בכל רחבי הארץ
 • YouMassage

  מחפשים עיסוי מקצועי בבית או בקליניקה פרטית? אתם במקום הנכון

עיסוי וגוף חטוב

עיסוי וגוף חטוב

עיסוי וגוף חטוב - עיסוי עד הביתידוע שהעיסוי מהווה אמצעי נהדר לשיפור ההרגשה הכללית ופתרון בעיות בריאותיות רבות. כמו כן עיסוי יעיל מאוד לפתרון בעיות אסטטיות שונות כמו צלוליט.

נשים רבות גילו בעצמן שלפתור את בעיית הצלוליט בעזרת הדיאטות בלבד מהווה משימה בלתי אפשרית. במקרה טוב כאשר הדיאטה הייתה מאוזנת, ירדו אחוזי שומן, למרות שלרוב רואים תמונה אחרת לגמרי – כאשר יורדת מסת שריר. לעתים קורה מצב שדווקא אצל נשים שירדו במשקל הצלוליט בולט יותר מאשר בעבר. במקרה אחר נשים שעוסקות בספורט מגלות שהשרירים מתחזקים והצלוליט נשאר.

בשני המקרים הללו עיסוי אנטי צלוליט מהווה אמצעי מנצח בסוגיית הצלוליט וחיטוב הגוף. התוצאות היפות ביותר נראות בשלב ההתחלתי של הבעיה. בשלבים מתקדמים יותר נהוג להפעיל תוכניות רבת אמצעים אשר תכלול: תרגילים ספציפיים, שיפור התזונה, קרמים ושמנים מיוחדים לצד עיסוי אנטי צלוליט.

לטיפול בבעיה הקיימת נהוג להפעיל תוכנית הבנויה מ10-15 טיפולים. ההפסקה המומלצת בין טיפול לטיפול היא בת יומיים. עיסוי אנטי צלוליט נועד להעלים את הצלוליט ולווסת את זרימת הדם וחילוף החומרים באזורים "הרדומים" בגוף. את בעיית המשקל העודף עיסוי זה אינו פותר. לכן אם קיימת בעיית עודף משקל, מומלץ לטפל בה לפני או במקביל.

 

 

השפעת העיסוי על העור

 מצב העור תמיד מעיד על הבריאות הכללית של האדם. לעתים נהוג לומר: "העור הוא המראה של הגוף". ידוע שעם השנים העור הופך מחלק ואלסטי לעייף ומקומט. שינויים אלה ניתן לרכך בעזרת העיסוי אשר בהשפעתו:

 

 עולה התנגדות העור להשפעות המכאניות ושינויי החום

 מתגברת תנועת הלימפה בגוף

 משתפרת תנועת הדם בתוך כלי הדם

 משתפר הטונוס השרירי והאלסטיות של העור

 

בנוסף לאמור לעיל העיסוי פותר בעיות בריאותיות רבות ומחטב את הגוף: משפר את מראה השדיים והישבנים, מצמצם את היקף הבטן והמותניים ומשפר את הבריאות בכללותה.
כתבות נוספות:

עיסוי עד הבית

4 שלבים של צלוליט
טיפול בצלוליט
אימון כושר נגד צלוליט