• עיסוי עד הבית
 • עיסוי עד הבית בתל אביב
 • עיסוי רפואי
 • YouMassage

  עיסוי מקצועי אצלכם בבית מהמעסים בכירים בעלי ידע מעמיק בתחום רפואה משלימה ונסיון רב שנים
 • YouMassage

  אנו מספקים עיסוי מקצועי בבית הלקוח או בקליניקות פרטיות של המעסים בכל רחבי הארץ
 • YouMassage

  מחפשים עיסוי מקצועי בבית או בקליניקה פרטית? אתם במקום הנכון

טיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט

טיפול בצלוליטאם רק אפשר היה לקחת גלולת הקסם בערב ובבוקר להתעורר ללא צלוליט. עור הירכיים חלק, הבטן שטוחה ואין כפלים במותניים. כל זה אם יתאפשר -  אז בעתיד רחוק מאוד. נכון לעכשיו "המלחמה" נגד צלוליט היא מלחמת ההתשה.

תזכרו צלוליט מצטבר לא ביום אחד, לכן גם הריפוי בו יארך פרק זמן ממושך. דבר נוסף הוא שלא ניתן לרפאות את הצלוליט פעם ולתמיד. באותה מידה שאי אפשר למלאות את תחושת הרעב פעם ולתמיד ולא להיכנס יותר למטבח.

ההצלחה בטיפול בצלוליט תלויה אך ורק בטקטיקה המדויקת שהוחלט לבחור בה. ללא כל ספק הגישה צריכה להיות כוללת ולשלב מספר שיטות לטיפול בבעיה.

תזונה נגד צלוליט

את הטיפול בצלוליט יש להתחיל בתזונה – רעיון התזונה הוא נפוץ וידוע אך לא כל הנשים נוקטות בו. התזונה המתאימה משמשת ל"נשק" מאוד חזק לטיפול בצלוליט. להלן מספר המלצות חשובות:

 לאזן את התפריט
 לוותר על ארוחת ערב עשירה ובמיוחד רוויה בשומן
 לשתות מים כרבע שעה לפני הארוחה
 להימנע מאוכל המלוח
 לוותר על שתייה ממותקת
 לצרוך מזון עתיר בסיבים
 לצמצם למינימום את צריכת המזון המתועש

תוך שמירה על תזונה מתאימה אתם תנטרלו את "מקורות ההספקה" של הצלוליט.

אימון כושר נגד צלוליט

"הנשק" המשמעותי השני נגד צלוליט זהו מכלול התרגילים שנועדו לטפל בבעיה. צלוליט ניזון מהשקט וחוסר תנועה. הסיטואציה הזו מתפתחת תוך סגנון החיים המועט בתנועה. במקרה הזה צלוליט מתפתח וגדל לעומק ולרוחב. יחד עם זאת אם מזרימים לתוך מאגר מים זרם רענן מבחוץ,הסביבה מסביב תפרח. זהו בדיוק התפקיד של הדם והלימפה.

טיפול בצלוליט - אימון כושר אישיהזרימה החופשית של הדם והלימפה – זוהי המטרה המרכזית בטיפול בצלוליט. הדם מעודד את חילוף החומרים באזורים הנפגעים, מוביל את החומרים החיוניים, תוך הובלת חומרי הפסולת אל מחוץ לגוף. לחזק את זרימת הדם והלימפה ניתן ע"י התרגילים שנועדו לטיפול בבעיה. כתבה המלאה על אימון כושר נגד צלוליט.


עיסוי אנטי צלוליט

במקרה הזה "התקיפה" של צלוליט מתרחשת בשני מוקדים. עיסוי נגד צלוליט מעודד את זרימת הדם באזורים הבעייתיים. היתרון הבולט של עיסוי כזה הוא ההשפעה החיובית על שכבת שומן תת עורית. ובמוקד השני העיסוי אנטי צלוליט "מסיר את המחסומים" בדרכם של הדם והלימפה. העיסוי מאוד יעיל בטיפול נגד צלוליט, כמו כן פועל בצורה חיובית על כל הגוף. כתבה המלאה על עיסוי נגד צלוליט.


סאונה וצלוליט

סאונה "כנשק" נוסף נגד צלוליט. כאשר נוצר הצלוליט חילוף החומרים בשכבה התת עורית ובעור עצמו משתבש. המטרה המרכזית בטיפול נגד צלוליט לעורר את זרימת הדם ונוזל הלימפה באזורים המתבקשים. ניתן לעשות זאת ביעילות בשימוש קבוע בסאונה. בסאונה ניתן לווסת את הפעילות של המערכת הקרדיו- וסקולארית, העור והשכבה התת עורית מתחממת, הדם זורם לתוך הנימים אשר בתנאים רגילים אינם פעילים מספיק.

קרמים ומשחות נגד צלוליט

לרוב המחשבה הראשונה שעולה אצל הנשים היא הקרמים והמשחות נגד צלוליט. הפרסומות אשר מציגות אישה נאה שעבדה על הגזרה שלה שנים ככזאת שהשתמשה בקרם שבועיים וקיבלה גוף חלומי. רוב הנשים מתאכזבות מהקרמים כבר לאחר הניסיון הראשון. יחד עם זאת לא כדאי להמעיט בכוחם של הקרמים והמשחות הטיפוליות.

ההצלחה בטיפול בצלוליט תלויה אך ורק בטקטיקה הנכונה שהוחלט לבחור בה.

 

כתבות נוספות:
4 שלבים של צלוליט
עיסוי נגד צלוליט
אימון כושר נגד צלוליט

סאונה נגד צלוליט