• עיסוי עד הבית
 • עיסוי עד הבית בתל אביב
 • עיסוי רפואי
 • YouMassage

  עיסוי מקצועי אצלכם בבית מהמעסים בכירים בעלי ידע מעמיק בתחום רפואה משלימה ונסיון רב שנים
 • YouMassage

  אנו מספקים עיסוי מקצועי בבית הלקוח או בקליניקות פרטיות של המעסים בכל רחבי הארץ
 • YouMassage

  מחפשים עיסוי מקצועי בבית או בקליניקה פרטית? אתם במקום הנכון

עיסוי תאילנדי וגמישות

עיסוי תאילנדי וגמישות

עיסוי תאילנדי וגמישותכפי שכולנו מגלים עם הזמן המפרקים שלנו מאבדים מהתנועתיות שלהם והגוף כולו את גמישותו הכללית. עם הגמישות גם הנעורים מתרחקת מאיתנו. כדאי לנו להכיר יותר מקרוב עיסוי תאילנדי שמשמש כגורם מעקב זקנה ומאריך חיים.

עיסוי תאילנדי החל בהודו בזמנו של בודהה ויחד עם הבודהיזם עבר לארץ הסיאם. בתאילנד העיסוי נחשב לביטוי של מטטה (אהבת זולת) ונתפס כפרקטיקה רוחנית. הזרם המודרני של עיסוי תאילנדי היום מקבל תנופה רחבה בכל רחבי העולם.

עיסוי תאילנדי נקרא גם "יוגה לעצלנים" מהסיבה שהמטופל נכנס לתנוחות מסוימות ונח בהן בזמן שהמטפל מותח את גופו, מכפל ומעסה אותו.(בתרגול יוגה עצמאי לא תמיד קל להגיע לכל קבוצות השרירים בגוף.) בעיסוי תאילנדי מושגים איזון והרמוניה בין כל מערכות הגוף.

בעיסוי תאילנדי יתכן והמטפל ישתמש בעיסוי פרקים מיוחד, שנכלל בטכניקות הטיבטיות המסורתיות. מדובר בעיסוי של 12 המפרקים המרכזיים (כתפיים, מרפקים, פרקי כף יד, מפרקי הירך, ברכיים וקרסוליים), כמו כן גם צוואר והפרקים הקטנים באזור הידיים והרגליים.

עיסוי תאילנדי כולל בתוכו תנועות סיבוביות מתוזמנות עם הנשימה. התמלאות הדם בחמצן לצד זירוז הסירקולציה של האנרגיה כתוצאה מנשימה מתוזמנת, משפר את הפתיחה של המפרקים. האפקט של עיסוי תאילנדי משפיע על הגוף כולו:

 מחדש את המפרקים
 מטפל בכאבים ואי נוחות באזור המפרק
 משפר את תנועתיות הגוף
 משפר את האלסטיות של הרצועות בגוף
 מרגיע את המתח לאחר האימון או מצב של סטרס
 מעניק כוח וקלילות.

 

יש לך עוד שאלות בנושא עיסוי תאילנדי וגמישות?
ניתן ליצור קשר לקבלת מידע נוסף.