• עיסוי עד הבית
 • עיסוי עד הבית בתל אביב
 • עיסוי רפואי
 • YouMassage

  עיסוי מקצועי אצלכם בבית מהמעסים בכירים בעלי ידע מעמיק בתחום רפואה משלימה ונסיון רב שנים
 • YouMassage

  אנו מספקים עיסוי מקצועי בבית הלקוח או בקליניקות פרטיות של המעסים בכל רחבי הארץ
 • YouMassage

  מחפשים עיסוי מקצועי בבית או בקליניקה פרטית? אתם במקום הנכון

עיסוי רפואי לכאבי חזה

כאבי חזה | עיסוי רפואי לכאבי חזה

עיסוי רפואי לכאבי חזה

כאבים בחזה הם חוויה מלחיצה מאוד: מיד כשהם מופיעים אנחנו באופן טבעי חוששים מהגרוע מכל, התקף לב, וגם מי שכבר יודע שכאב באזור זה של הגוף לא בהכרח מעיד על בעיה בלב בכל זאת מתמלא במרבית במקרים בתחושות קשות. עיסוי רפואי במקרים של כאבי חזה מרגיע את הגוף ואת הנפש, מפוגג את הכאב ומונע לחץ מיותר.

הסוגים השונים של כאבים בחזה

כאבי חזה עלולים להיגרם מסיבות רבות: בעיה בזרימת הדם אל הלב (שעלולה להוביל גם להתקף לב), דלקת בקרום הלב, דלקת בשריר הלב (מיוקרדיטיס), מחלות הקשורות לריאות (אסתמה, ברונכיטיס, דלקת ריאות ועוד), קשיים של מערכת העיכול (רפלוקס קיבתי ושטי, בקע סרעפתי, כיב פפטי ועוד), בעיות שקשורות לגידים או שרירים באזור (בעקבות מאמץ גופני או חבלה) וגם מתח וחרדה עלולים להוביל לכאב בחזה.

עיסוי רפואי לכאבי ידיים

כאבי ידיים | עיסוי רפואי לכאבי ידיים

עיסוי רפואי לכאבי ידיים

כאבי ידיים עלולים להיגרם ממגוון רחב של סיבות: דלקת עקב מאמץ יתר, טראומה שגרמה לחבלה בעצם, מפרק או שריר, פגיעה עצבית ועוד. כדאי לדעת שבכף היד ישנה מערכת גידים מורכבת ומסועפת בעלת נטייה ללקות בדלקות, שהמפרקים (בכף היד ובמרפק) נוטים לסבול ממצוקות רפואיות שונות, ושבנוסף על כל אלה ייתכנו כאבי ידיים שמקורם בכאבי גב שמקרינים על עצבים שקשורים לידיים.

בכל המקרים הנ"ל כדאי להיעזר בטיפול בסיסי ואפקטיבי מאוד הוא עיסוי רפואי.

הקלה על כאבים, תמיכה בריפוי

ישנן מספר דרכים שבהן עוזר עיסוי רפואי לכאבי ידיים: ראשית, עצם העיסוי עצמו, והמגע המדויק באזור, מובילים לשחרור חומרים שונים בגוף שמייצרים שיכוך כאבים טבעי. בפרט מדובר על אופיואידים, שהן תרכובות שנקשרות לסוג ספציפי של קולטנים במערכת העצבים ודרך פעולה זו מונעים מעבר אותות כאב אל המוח. שנית, תנועות העיסוי מגבירות את זרימת הדם אל המקומות הפגועים, ומאחר שלדם חלק נכבד בריפוי, התוצאה היא שהטיפול מסייע לגוף בשיקום האיברים הפגועים.

עיסוי רפואי לכאבי כתפיים

כאבי כתפיים | עיסוי רפואי לכאבי כתפיים

כאבי כתפיים - עיסוי רפואי לכאבי כתפיים

לא תמיד אנחנו מודעים לכך, אבל לכתפיים תפקיד מרכזי במגוון רחב של תנועות, ובהתאם מוטל עליהן עומס בלתי מבוטל. בנוסף מדובר במפרק רגיש מטבעו, כך שלא מפתיע לגלות שכ-10% מהאוכלוסייה יסבלו מכאבים בכתפיים בנקודת זמן כזו או אחרת.

עיסוי רפואי הוא פתרון אפקטיבי מאוד עבור כאבי כתפיים, בין אם הסיבה לכאב היא פגיעה במפרק עצמו ובין אם הכאבים בכתף הם תוצאה של פגיעה בגידים ובשרירים באזור.

מדוע עיסוי רפואי יעיל במיוחד כנגד כאבים בכתפיים?

עיסוי רפואי לכאבי כתפיים מבצע 3 פעולות בעת ובעונה אחת, ועל כן הוא נחשב לטיפול יעיל במיוחד:

1. הגברת זרימת הדם לאזור הכתפיים – לדם יש יכולת ריפוי גבוהה, וככל שמשתפרת זרימת הדם לכתפיים, כך הגוף יכול לחולל תהליכי החלמה טבעיים ולהילחם בכאבים.

2. שחרור הורמונים ואופיואידים – לגוף שלנו גם יכולת לשכך כאבים באופן טבעי, ויעיל להפליא, וזאת באמצעות אופיואידים (תרכובות שנקשרות לקולטנים ספציפיים במערכת העצבים ומפחיתות את תגובת הגוף אל הגירוי שמייצר כאב) והורמונים דוגמת אוקסיטוצין. עיסוי רפואי לכתפיים כואבות משחרר את החומרים הנ"ל ובכך מפחית משמעותית את מידת הכאב, ובמקרים רבים מצמצם את הצורך בתרופות (שעלולות לגרום גם לתופעות לוואי).

3. שחרור שרירים מכווצים – עיסוי רפואי בכתפיים מבוסס על אבחון מדויק של הגורמים לכאב: דלקת בגיד הסופרספינטוס (פגיעה שנקראת גם תסמונת הצביטה בכתף), פגיעה בשריר הדלטואיד ועוד. בהתאם העיסוי מתמקד בתנועות שישפרו את מצב הגידים והשרירים הפגועים, ובכך מסייע להחלמתם.

 

עיסוי רפואי לכאבי גב

כאבי גב | עיסוי רפואי לכאבי גב

כאבי גב | עיסוי רפואי לכאבי גבעמוד השדרה הוא מבנה רגיש מאוד, ובפרט כשאנחנו מטילים עליו עומס רב מדי. מתיחת יתר של שרירים באזור, התכווצות שרירים, מתיחה של גידים ורצועות, ועוד תופעות עלולות לגרום ללחץ על תאי עצב שנמצאים בין החוליות של עמוד השדרה, בתוך חוט השדרה. לחץ על תאי עצב, שכמותם גדולה מאוד, מתורגם לכאב, בעיקר בגב התחתון.

עיסוי רפואי הוא פתרון פשוט ויעיל מאוד לכאבים בגב. ישנן כמובן שיטות טיפול מתקדמות במצבים של פריצת דיסק או בלט דיסק, אבל עוד לפני שפונים לפתרונות יקרים, וגם במקביל אליהם, כדאי לעסות את הרקמות באזור, עיסוי רפואי מקצועי, עמוק ומדויק, וליהנות מכל היתרונות של פעולה זו.

היתרונות של עיסוי רפואי לגב כואב

ראשית, עיסוי רפואי מפוגג כאבים, כולל כאלה שנחווים בעוצמה רבה וכן כאבים כרוניים שאינם מרפים. הסיבה לכך היא שהעיסוי מוביל לשחרור חומרים במוח שהם משככי כאבים טבעיים – אופיואידים שונים ובהם למשל אוקסיטוצין, הורמון שמייצר תחושות של סיפוק ורגיעה וגם משחרר שרירים. בנוסף המגע המדויק בגב, במקומות הכאובים, מושך אליו את "תשומת הלב" של המוח ומשכיח ממנו את הכאב.

טיפול בכאבי צוואר

כאבי צוואר | טיפול בכאבי צוואר

טיפול בכאבי צוואר
כמעט כל אחד מאיתנו סבל מכאבי צוואר. מה הסיבות ודרכי טיפול בכאבי צוואר?

סיבות לכאבי צוואר:

ישנם סיבות רבות לכאבי צוואר, אך הסיבות הנפוצות הם:
- התכווצות שרירי צוואר בגלל התקררות ברוח או מזגן
- התכווצות שרירי צוואר וכתפיים עקב לחץ נפשי
- התכווצות שרירי צוואר עקב יציבות לא נכונה
- חולשת שרירי צוואר
- פגיע בעצב צווארי עקב בליטת דיסק, או פריצת דיסק בחוליות הצוואר

טיפול בכאבי הצוואר:

הטיפולים היעילים ביותר לכאבי הצוואר הם:
 עיסוי רפואי
 שיאצו
 דיקור סיני
 כוסות רוח
 אימון שיקומי או פיזיותרפיה
 מנוחה

כמה זמן לוקח כדי להיפטר מכאבי צוואר?

הכול תלוי בסיבה לכאבים, במקרה וכאבי צוואר נובעים מהתקררות אז כבר אחרי טיפול אחד של כוסות רוח יש הקלה משמעותית. במקרה של פריצת דיסק הטיפול יכול להמשך מעל החודש.

ככל שמתחילים לטפל בכאבי צוואר מוקדם יותר כך מקבלים תוצאות טובות ומהירות יותר.


רוצה להפטר מכאבי צוואר? אנו נעזור לך!

הזמינו עיסוי רפואי עד הבית