• עיסוי עד הבית
 • עיסוי עד הבית בתל אביב
 • עיסוי רפואי
 • YouMassage

  עיסוי מקצועי אצלכם בבית מהמעסים בכירים בעלי ידע מעמיק בתחום רפואה משלימה ונסיון רב שנים
 • YouMassage

  אנו מספקים עיסוי מקצועי בבית הלקוח או בקליניקות פרטיות של המעסים בכל רחבי הארץ
 • YouMassage

  מחפשים עיסוי מקצועי בבית או בקליניקה פרטית? אתם במקום הנכון

עיסוי רפואי לכאבי חזה

כאבי חזה | עיסוי רפואי לכאבי חזה

עיסוי רפואי לכאבי חזה

כאבים בחזה הם חוויה מלחיצה מאוד: מיד כשהם מופיעים אנחנו באופן טבעי חוששים מהגרוע מכל, התקף לב, וגם מי שכבר יודע שכאב באזור זה של הגוף לא בהכרח מעיד על בעיה בלב בכל זאת מתמלא במרבית במקרים בתחושות קשות. עיסוי רפואי במקרים של כאבי חזה מרגיע את הגוף ואת הנפש, מפוגג את הכאב ומונע לחץ מיותר.

הסוגים השונים של כאבים בחזה

כאבי חזה עלולים להיגרם מסיבות רבות: בעיה בזרימת הדם אל הלב (שעלולה להוביל גם להתקף לב), דלקת בקרום הלב, דלקת בשריר הלב (מיוקרדיטיס), מחלות הקשורות לריאות (אסתמה, ברונכיטיס, דלקת ריאות ועוד), קשיים של מערכת העיכול (רפלוקס קיבתי ושטי, בקע סרעפתי, כיב פפטי ועוד), בעיות שקשורות לגידים או שרירים באזור (בעקבות מאמץ גופני או חבלה) וגם מתח וחרדה עלולים להוביל לכאב בחזה.

 

כיצד מקל עיסוי רפואי על כאבי חזה?

חשוב לציין כי כל כאב בחזה הוא מצב רפואי שחובה לברר מדוע נגרם ולאבחן במדויק את הסיבות להיווצרותו. עיסוי רפואי עשוי להיות פתרון אפקטיבי במקרים רבים, בין אם כטיפול בפני עצמו ובין אם כחלק מטיפול כולל.

ההשפעות החיוביות של עיסוי רפואי במקרים של כאבי חזה כוללות את שיפור זרימת הדם לאזור בזכות תנועות העיסוי, כשבזכות זרימת הדם המוגברת האזור הפגוע יכול לשקם את עצמו בהצלחה רבה יותר (שכן לדם יכולות ריפוי); הקלה על רמת הכאב בחזה, בזכות העובדה שמגע גופני, ובפרט אם הוא נעשה באופן מקצועי ומדויק, מוביל להפרשת הורמונים כמו סרוטונין ואוקסיטוצין וכן אופיואידים (משככי כאבים טבעיים); ושיפור במצבם של שרירים או גידים פגועים, כשזהו המקור לכאבים בחזה.

עוד כדאי לקחת בחשבון את האפשרות של עיסוי עד הבית, שמובילה להקלה במצבם של אלו הסובלים מכאבים בחזה ברמה שמגבילה את תנועתם ומקשה עליהם להגיע למרפאה.

שירותים נוספים שלנו:

עיסוי עד הבית

עיסוי בתל אביב עד הבית