• עיסוי עד הבית
 • עיסוי עד הבית בתל אביב
 • עיסוי רפואי
 • YouMassage

  עיסוי מקצועי אצלכם בבית מהמעסים בכירים בעלי ידע מעמיק בתחום רפואה משלימה ונסיון רב שנים
 • YouMassage

  אנו מספקים עיסוי מקצועי בבית הלקוח או בקליניקות פרטיות של המעסים בכל רחבי הארץ
 • YouMassage

  מחפשים עיסוי מקצועי בבית או בקליניקה פרטית? אתם במקום הנכון

עיסוי רפואי לכאבי ידיים

כאבי ידיים | עיסוי רפואי לכאבי ידיים

עיסוי רפואי לכאבי ידיים

כאבי ידיים עלולים להיגרם ממגוון רחב של סיבות: דלקת עקב מאמץ יתר, טראומה שגרמה לחבלה בעצם, מפרק או שריר, פגיעה עצבית ועוד. כדאי לדעת שבכף היד ישנה מערכת גידים מורכבת ומסועפת בעלת נטייה ללקות בדלקות, שהמפרקים (בכף היד ובמרפק) נוטים לסבול ממצוקות רפואיות שונות, ושבנוסף על כל אלה ייתכנו כאבי ידיים שמקורם בכאבי גב שמקרינים על עצבים שקשורים לידיים.

בכל המקרים הנ"ל כדאי להיעזר בטיפול בסיסי ואפקטיבי מאוד הוא עיסוי רפואי.

הקלה על כאבים, תמיכה בריפוי

ישנן מספר דרכים שבהן עוזר עיסוי רפואי לכאבי ידיים: ראשית, עצם העיסוי עצמו, והמגע המדויק באזור, מובילים לשחרור חומרים שונים בגוף שמייצרים שיכוך כאבים טבעי. בפרט מדובר על אופיואידים, שהן תרכובות שנקשרות לסוג ספציפי של קולטנים במערכת העצבים ודרך פעולה זו מונעים מעבר אותות כאב אל המוח. שנית, תנועות העיסוי מגבירות את זרימת הדם אל המקומות הפגועים, ומאחר שלדם חלק נכבד בריפוי, התוצאה היא שהטיפול מסייע לגוף בשיקום האיברים הפגועים.

 

בנוסף לפעולות החיוביות הנ"ל, ישנה כמובן התועלת שבעיסוי הרפואי עצמו – טיפול שמבוסס על אבחון מדויק של מקור הכאב, ועל כן מצליח להתמקד בגידים, ברצועות, במפרקים או בשרירים שנפגעו כדי להחזירם לתפקוד תקין ומיטבי.

יתרון חשוב אחר של עיסוי רפואי לכאבים בידיים הוא שאין חובה להגיע למרפאה: ניתן ליהנות מהאפשרות של עיסוי עד הבית, וכך לפוגג חלק ניכר מכאבי הידיים או אפילו להעלים אותם לחלוטין בשיא הנוחות.

עוד כדאי לדעת שעיסוי רפואי לכאבים ביד מקל על מצבים של נימול באצבעות, ושמדובר בטיפול שמתאים הן לכאבים אקוטיים והן לכאבים כרוניים. איש מקצוע מיומן ידע גם להנחות את המטופלים לבצע נכון יותר פעולות יומיומיות כך שלא ייווצר עומס יתר על חלקים שונים בכפות הידיים ובזרועות.

 

עיסוי רפואי במרכז:


עיסוי עד הבית בתל אביב

עיסוי עד הבית ברמת גן

עיסוי עד הבית בגבעתיים

עיסוי עד הבית בבני ברק

עיסוי עד הבית בחולון

עיסוי עד הבית בבת ים

עיסוי עד הבית בראשון לציון

עיסוי עד הבית בפתח תקווה

עיסוי עד הבית בגבעת שמואל

עיסוי עד הבית בראש העין

עיסוי עד הבית